سئو و بهینه سازی

با تیم نخبه سئو و کمپین های اختصاصی سئو آسمان می توانید سئو را به عنوان محرک درآمد کسب و کار خود قرار دهید.

سرعت بالا

یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در سئو و افزایش بازدید سایت، سرعت لود صفحات سایت می باشد.

امنیت سایت

اطمینان از امنیت وب سایت دارای اهمیت بسیاری است. حتی ساده ترین اشکالات در کد قالب شما می تواند امنیت سایت شما را کاهش دهد و اطلاعات امنیتی و خصوصی شما را تهدید کند.

تصاویر بهینه

استفاده از تصاویر یونیک و کم حجم به بهینه شدن سایت و افزایش سرعت سایت شما کمک به سزایی می کند .

پکیج طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایتهای فروشگاهی
میلیون تومان 14 ماهیانه
  • لیست آیتم #1
  • لیست آیتم #2
  • لیست آیتم #3

پکیج طراحی سایت ساده

سایتهای شرکتی و شخصی
میلیون تومان 9 ماهیانه
  • لیست آیتم #1
  • لیست آیتم #2
  • لیست آیتم #3
محبوب

پکیج طراحی سایت ویژه

برای تمامی سایتها
میلیون تومان 24 ماهیانه
  • لیست آیتم #1
  • لیست آیتم #2
  • لیست آیتم #3

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو بر ارائه تجربه ای شهودی و لذت بخش برای همه متمرکز شده است. کاربران رایانه های رومیزی و تلفن های همراه به طور یکسان از وب سایت های واکنشگرا بهره مند می شوند.

طراحی سایت ریسپانسو و یا واکنشگرا را می توان یک رویکرد طراحی سایت مدرن توصیف کرد که به وب سایت ها و تمامی صفحات آن اجازه می دهد تا با تطبیق خودکار با نمایشگرهای مختلف، از جمله دسکتاپ ، لپ تاپ ، تبلت یا تلفن های هوشمند تجربه کاربری مناسبی برای کاربران به وجود آورد. در اصل روشی است برای ساختن وب سایتی مناسب برای کار بر روی هر دستگاه با هر اندازه صفحه نمایش. 

طراحی سایت ریسپانسیو

پرسش و پاسخ طراحی سایت

وب سایت مجموعه ای از صفحات وب تحت نام وب سایت می باشد که به صورت عمومی در اینترنت موجود است. یک سایت معمولاً دارای یک هدف است، از جمله فروشگاه آنلاین ، سایت نمونه کارها ، وبلاگ آموزنده ، صفحه اصلی درباره ما و غیره.

ما معتقدیم که هر فرد یا مشاغلی شایسته داشتن یک وب سایت است. هدف ما این است که برای هر نوع نیاز ارائه دهنده اصلی وب سایت ها باشیم.

در سطح جهانی 62 درصد از کاربران از موبایل برای استفاده از اینترنت استفاده می کنند.این بدان معنی است که داشتن یک وب سایت مناسب سازگار با صفحه نمایش موبایل برای دستیابی به بازدیدکنندگان بالقوه مهم است. ریسپانسیو نیز یکی از جنبه های مهم سئو است. 

یک نام دامنه ماسب می تواند وب سایت شما را بصورت حرفه ای نشان دهد. این برند شما را می سازد ، وب سایت شما را به یاد ماندنی تر می کند و به کاربران کمک می کند تا شما را به صورت آنلاین پیدا کنند.

 

زمان راه اندازی وب سایت شما، به پیچیدگی و محتوا و پیچیدگی کلی ساختاری سایت شما بستگی دارد.

طراحی سایت فروشگاهی

با استفاده از سایت فروشگاهی، به صورت آنلاین از یکی از سریع ترین صنایع در جهان لذت ببرید. ما به شما کمک می کنیم تا یک بستر امن و مطمئن ایجاد کنید که به مشتریان شما از طریق یک فرآیند خرید یک پارچه کمک کند.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از اصلی ترین خدماتی است که تیم آسمان برای صاحبان شرکت های تجاری و بازگانی و یا هر نوع کسب و کار کوچک و یا بزرگی انجام می دهد. اینترنت به یک مکان بسیار شلوغ تبدیل شده است که بسیاری از مردم جهان برای کسب اطلاعات و یا برآوردن بسیاری از نیازهای خود از ان استفاده می کنند. اگر نتوانید توجه مخاطب خود را جلب کنید ، در رقابت های تجاری موقعیت شما به خطر می افتد.

طراحی وب سایت شرکتی

هدف ما تقویت برند و کسب و کارشما است. اولین برداشت برای مشتری احتمالی شما از طریق وب سایت شما است. ما به کمک تیم تخصصی طراحی سایت آسما یک وب سایت نفیس و کاربردی ارائه می دهیم که خدمات و فعالیت های مناسب کسب و کار شما را ارائه می کند. ما خدمات طراحی وب سایت شرکتی خود را با هدفی که برند شما نشان می دهد متناسب می کنیم.

طراحی سایت آموزشی

با طراحی سایت آموزشی، نه تنها می توانیم به صورت آنلاین به مدارس و دانشگاه ها متصل شویم بلکه می توانیم در دوره های آنلاین ثبت نام کنیم و بدون اینکه هرگز از خانه های خود خارج شویم (که به ویژه در طی همه گیر شدن بیماری بسیار مهم شده است) گواهینامه و مدرک تحصیلی کسب کنیم. به همین دلیل ایجاد یک سایت آموزشی فوق العاده که موسسه آموزشی شما را از هم متمایز می کند از اهمیت بالایی برای موسسات آموزشی برخوردار است.