مشاوره دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال به شما کمک میکند که  کسب و کار خود را اینترنتی کنید و اگر هست فروش خودتون را بیشتر کنید.

طراحی سایت

طراحی انواع سایت فروشگاهی، شرکتی،اموزشی و تبلیغاتی توسط تیم تخصصی طراحی سایت آسمان

سئو و بهینه سازی

سئو در سایت روشی است برای بهینه سازی عناصر در وب سایت به منظور بهبود جستجو رتبه بندی و دید موتور.

سوشیال مدیا

سوشیال مارکنینگ یا بازاریابی شبکه های اجتماعی رویکردی است که برای توسعه فعالیت های بازاریابی آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی الکترونیکی شامل تمام تلاشی است که در بازاریابی با استفاده از دستگاه های الکترونیکی یا “اینترنت” انجام می شود.

امروزه همه مشاغل علاوه بر وب سایت ها از کانال های بازاریابی دیجیتال یا کانال های دیجیتال مانند رسانه های اجتماعی ، موتورهای جستجو ، پست الکترونیکی استفاده می کنند تا دسترسی به مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه را در آینده تسهیل کنند.

بازاریابی از طریق ایمیل، طراحی سایت و سئوی سایت، تبلیغات و پرداخت به ازای هر کلیک، تلگرام مارکتینگ، اینستاگرام مارکتینگ و… از نمونه های بدیهی دیجیتال مارکتینگ می باشند. تمامی این اقدامات به معرفی افرد و شرکت شما به مخاطبین هدف کمک می کنند.

بازاریابی دیجیتال بخش خاصی از مشتری را هدف قرار می دهد. امروزه دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال در حال افزایش است. امروزه صاحبان کسب و کار ها دریافته اند که برای رشد در دنیای تجارت نیاز به یک مشاور دیجیتال مارکتینگ دارند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

چرا دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ در شکل گیری رفتار مصرف کننده در دنیای امروز نقش به سزایی دارد.

دیجیتال مارکتینگ به صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ کمک می کند یک گام جلوتر از رقبای خود باشند. همچنین بازاریابی دیجیتال بهترین راه برای معرفی نام تجاری شما است. به سئو ، جستجوی ارگانیک ، جستجوی محلی ، Google Adwords ، رسانه های اجتماعی و وبلاگ ها فکر کنید. در دنیای امروز باید تا جایی که ممکن است افرادی بیشتری بتوانند به خدمات و محصولات شما دسترسی پیدا کنند و دستیابی به آن ها در وب به مراتب بیشتر از هر چیز دیگری است.

هزینه کمتر بازاریابی دیجیتال نسبت به تبلیغات سنتی، مانند رادیو، تلویزیون، مجله و… یکی دیگر از مزیت های بازاریابی آنلاین می باشد. به جای تلویزیون به یوتیوب ، به جای مجله ، به وبلاگ به جای آگهی تبلیغات ، و به جای رادیو به پادکست فکر کنید. برخی از معادل های دیجیتال تبلیغات سنتی رایگان هستند می توان با استراتژی صحیح  بهره برد.

دیجیتال مارکتینگ به صاحبان کسب و کارها و برندها این امکان را می دهد تا برند خود را رصد کنند. نکته مهم و کاربردی در مورد بازاریابی دیجیتال این است که افرادی که از آن استفاده می کنند می توانند به خوبی میزان شهرت خود را بررسی نمایند و با مشتریان ناراضی ارتباط برقرار کنند

 

اجزای دیجیتال مارکتینگ

تقریبا هر چیزی که شما به طور آنلاین به توانید از آن برای بازاریابی و اشتراک گذاری خدمات و محصولات خود استفاده کنید در دیجیتال مارکتینگ کاربرد دارد.

در اینجا فقط چند نمونه ذکر شده است:

  • وب سایت شما
  • صفحات شبکه های اجتماعی
  • استراتژی های بازاریابی دیجیتال
  • محتوای ویدیویی (تبلیغات ویدئویی ، دموی محصولات و غیره)
  • محتوای نوشته شده (پست های وبلاگ ، کتابهای الکترونیکی ، توضیحات محصول ، توصیفات و غیره)
  • صفحات شبکه های اجتماعی
  • بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
  • تبلیغات رسانه های اجتماعی پولی

مشاوره مارکتینگ

یک مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند. همچنین یک مشاور دیجیتال مارکتینگ یک مشاور خارجی می باشد که تخصص او استفاده از کانال ها و ابزارهای بازاریابی آنلاین برای جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش است.

خدمات مشاوران بازاریابی دیجیتال با توجه به نیاز شما متفاوت است. برخی از آن ها فقط فعالیت های خاص بازاریابی را انجام می دهند. دیگران از ابتدا تا انتها بر کل استراتژی بازاریابی شما نظارت می کنند.

صرف نظر از دامنه خدماتی که انتخاب می کنید ، یک مشاور دیجیتال مارکتینگ مسئولیت انتخاب روش های بازاریابی صحیح و متناسب ا نوع کسب و کار شما را به عهده می گیرد.  

علاوه بر این ، یک مشاور بازاریابی دیجیتال می تواند کانال های بازاریابی مناسب را برای استفاده بر اساس محصول و مخاطبان شما به اندازه کافی انتخاب کند.

علاوه بر این ، یک مشاور بازاریابی دیجیتال می تواند کانال های بازاریابی مناسب را برای استفاده بر اساس نوع تجارت و مخاطبان شما انتخاب کند. به این ترتیب ، می توانید آگاهی عمومی مخاطبان هدف خود را از برند و محصولات خود را افزایش دهید.