رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج در سال 1401

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

بیلبورد تبلیغاتی در کرج

شما می توانید با رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج کسب و کار خود را توسعه داده و برند خود را در میان مردم محبوب  و به یاد ماندنی کنید. بیلبورد تبلیغاتی یک ساختار بزرگ و اصولی در فضای باز است که به طور معمول با بررسی نقشه های ترافیکی، در مناطق پر ترافیک و یا حتی در محدوده ای که دید بصری خوبی برای عابرین فراهم کند قرار می گیرد. با توجه به تحقیقات انجام شده، تبلیغات بیلبورد از گذشته تا کنون یکی از بسیار ابزارهای تبلیغاتی موثر در دسترس برای کسب و کار مدرن باقی مانده است. طراحی صحیح و اصولی بیلبورد تأثیر بسزایی در ذهن مخاطبان دارد.

گروه تجاری آسمان با متخصصین مجرب و مشاورین حرفه ای، خدمات تبلیغاتی منحصر به فردی را به شما عزیزان ارائه خواهد داد؛ همچنین شما می توانید جهت رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج با مشاورین تیم آسمان به صورت رایگان در ارتباط باشید.

چگونه باید تبلیغ کنیم؟

 • مفهوم، طرح، تصاویر و متن آگهی را در برگه پیاده کنید.
 • در صورت امکان اغراق را چاشنی تبلیغات خود کنید.
 • توجه داشته باشید که باید متن را روی هفت کلمه یا کمتر نگه دارید؛ دلیل کوتاه بودن تبلیغات این است که غالب مخاطبان بیلبورد رانندگان هستند. درک بیشتر کلمات برای راننده پیش از عبور از بیلبورد تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت است.
 • آرم محصول یا تجارت را باید با نحوۀ صحیح در تصاویر بگنجانید، نه آنقدر بزرگ باشد که دید مخاطب را مختل کند و نه آنقدر کوچک طراحی شود که قابل رؤیت نباشد. در دانشنامه ویکیپدیا هم در مورد رزرو بیلبورد توضیحات خوبی درج شده است.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج و انواع تبلیغات محیطی

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج کمک شایانی به برندینگ شما می کند؛ همانطور که می دانید تبلیغات محیطی به تبلیغاتی گفته می شود که برای محیط های بیرون از منزل (خیابان ها، اتوبوس ها جاده ها و ….) تهیه می شود و یکی از قدیمی ترین و مؤثر ترین شیوۀ تبلیغات است. امروزه با توجه به پیشرفت جهانی راهکار های زیادی برای رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج و ارائه تبلیغات محیطی هدفمند به وجود آمده ست. از آنجا که فضای تبلیغات خیلی سریع رشد و تغییر کرده است، ممکن است بعضی مشاغل سردرگم باشند که چه رسانه ای برای کسب و کار و مخاطبان آنها مناسب است. مشاغل کوچک معمولاً بودجه محدودی برای کار دارند؛ داشتن یک استراتژی تضمین می کند که شما از بودجه خود به موثرترین روش استفاده می کنید. سعی کنید برای توسعه بیزینستان از چندین رسانه استفاده کنید؛ این روش به دیده شدن شما بسیار کمک خواهد کرد.

 • بیلبورد:

بیلبورد یک ساختار تبلیغاتی بزرگ در فضای باز است، که معمولاً در مناطق پرتردد مانند جاده های شلوغ دیده می شود. بیلبوردها تبلیغات بزرگی را به عابران پیاده و رانندگان عبوری ارائه می دهند. امروزه به دلیل بالا بودن هزینه برای شروع و توسعه یک حرفه و متنوع بودن تبلیغات، رزرو بیلبورد تبلیغاتی می تواند مقرون به صرفه باشد. گروه تجاری آسمان به همراه تیم حرفه ای خود با ارائه انواع خدمات تبلیغاتی در عرصه گسترش بیزینس و کسب و کار شما را یاری می کند.

قیمت بیلبورد تبلیغاتی در کرج:

قیمت بیلبورد با توجه به موقعیت مکانی و ابعاد متغیر است. نمونه ای از این قیمت ها را در ادامه مشاهده می کنید.

قیمت بیلبورد اتوبان تهران کرج به ابعاد 12×5: حدوداً 800000000 ریال

قیمت بیلبورد در محمد شهر 15×3: حدوداً 130000000 تا 260000000 ریال

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

 • استند های تبلیغاتی:

استند های تبلیغاتی ، تبلیغات محیطی هستند که به علت زیبایی ظاهری و سبک بودن آن گزینه مناسبی برای تبلیغ در فروشگاه ها، نمایشگاه ها و …. هستند. در استند ها انواع چاپ و تصاویر، با کیفیت بالا قرار می گیرند. استند ها انواع مختلفی دارند: استند رو میزی، چوبی (MDF)، چرخشی، پاپ آپ، بامبو و ….
امکان استفاده از استند های تبلیغاتی در فضاهای داخلی و خارجی وجود دارد؛ قابلیت حمل، قابلیت تنظیم عرض و ارتفاع، نصب و راه اندازی و جمع آوری آسان از جمله مزایای استند تبلیغاتی است. رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج همراه با استند های تبلیغاتی می تواند اثر تبلیغات شما را دو چندان کند.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

 • استرابورد تبلیغاتی:

استرابورد تبلیغاتی تشابه زیادی به استند تبلیغاتی دارد. یکی از شباهت هایی که می توان به آن اشاره کرد شباهت تقریبی در ابعاد آن هاست که نسبت به بیلبورد های تبلیغاتی کوچکتر هستند. تفاوتشان در نوع قرارگیری آن ها در محیط است که استند به صورت تکیه گاه روی زمین قرار می گیرد و استرابورد به حالت ایستاده و در قطع مستطیل عمودی طراحی می شود.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

 • ترانزیت:

تبلیغات ترانزیت نوعی تبلیغ محیطی است که روی وسائل نقلیه مانند اتوبوس، قطار سریع السیر، کشتی و …. دیده می شود؛ همچنین شما می توانید این نوع تبلیغات را در ترمینال ها و فرودگاه ها مشاهده کنید. تبلیغات ترانزیت معمولا در اماکن شلوغ مورد استفاده قرار می گیرند. ترانزیت نسبت به سایر رسانه های تبلیغاتی هزینه کمتری دارد. بهتر است برای دیده شدن از ایده های نو و خلاقیت های بیشتر در تبلیغات خود استفاده کنید. این ایده های نو و خلاق در فعالیت های گروه تجاری آسمان به وضوح دیده می شود.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

 • لمپوست بنر:

یکی از جدیدترین سازه های تبلیغات محیطی لمپوست است. ابعاد میله های مستطیلی شکل لمپوست 3×1 متر است. بعد از نصب میله مستطیلی شکل، می توان پارچه تبلیغاتی را روی آن قرار داد. از اجزاء تشکیل دهنده لمپوست بنر می توان براکت، ستون فلزی، بازوی بالا و پایین جهت نگهداری بنر، فونداسیون را نام برد.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

 • پل هوایی:

بدیهی است که پل هوایی در مکان هایی احداث می شود که خیابان های شلوغ و پر ترددی دارد و همان طور که می دانید بهترین اماکن برای تبلیغات محیط های شلوغ و پر رفت و آمد است. ارتفاع پل هوایی طوری تنظیم می شود که تبلیغات به راحتی در معرض دید رانندگان قرار می گیرد.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

 • لایت باکس تبلیغاتی:

لایت باکس یا جعبه نوردار یکی دیگر از روش های تبلیغاتی است که بسیار مورد استقبال واقع شده و خیلی از برند ها برای معرفی محصولاتشان از این نوع سازه استفاده می کنند. لایت باکس برای تبلیغات داخلی و محیطی مناسب است. درباره ظاهر این سازه باید گفت بدنه آلومینیوم انادیز شده دارد و یا از رنگ الکترواستاتیک برای ساخت آن استفاده می شود. چاپ تصاویر یو وی است که به نسبت چاپ های دیگر باکیفیت تر است. ضخامت بدنۀ آن از یک تا سیزده سانت ساخته می شود و نوری که برای لایت باکس مورد استفاده قرار می گیرد نور SMD است.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

 • ایستگاه اتوبوس های تبلیغاتی:

تبلیغات در ایستگاه اتوبوس یکی از روش هایی است که صد در صد دیده شدن تبلیغاتتان را تضمین می کند. در مدت زمانی که مسافرین اتوبوس در ایستگاه در انتظار هستند، تبلیغات می تواند ایده خوبی برای سرگرم شدنشان باشد و یا حتی با خواندن و دیدن تبلیغ اطلاعات منحصر به فردی را در این تایم کوتاه کسب کنند.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه