0 تا 100 استند تبلیغاتی در کرج !

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

ارائه بهترین استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی یکی از ابزار های پرکاربرد تبلیغات و بازرگانی است که تأثیر مستقیمی در فروش محصولات دارد. شرکت ها و کسب و کار هایی که به دنبال گسترش و دیده شدن هستند بهتر از علاوه بر از ساخت وب سایت از تبلیغات محیطی نیز استفاده کنند. استفاده از انواع تبلیغات محیطی، خصوصا استند های تبلیغاتی می توانند در پیشرفت کسب و کار تاثیر گذار باشند. خوب است بدانید، استند تبلیغاتی در نقطۀ فروش ارائه می شود و از بهترین کارهای تبلیغاتی است. از منظر عملکرد، یک استند تبلیغاتی باید ذهن مخاطب را برای خرید کالا متمرکز کند. استند تبلیغاتی زمانی پر کاربرد می شود که بتوان توجه، علاقه، میل، حافظه و یک سری فعالیت های ذهنی را به خود جلب کند. توجه داشته باشید علاوه بر رنگ، متن، گرافیک و سایر عناصر طراحی داخلی، پایه نمایشگر نیز در دیده شدن تأثیر بسزایی دارد.

استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج بسیار پرکاربرد است، گروه تجاری آسمان با چندین سال سابقه درخشان در زمینه های مختلف از جمله  ساخت و چاپ استند های تبلیغاتی با استفاده از طرح های اختصاصی با داشتن نیروهای متعهد و با تجربه در کرج فعالیت می کند؛ شما می توانید با اعتماد به این تیم مجرب از خدمات حرفه ای، استند های با کیفیت و مشاوره رایگان بهره مند شوید.
غرفه های تبلیغاتی برای تبلیغات بسیار مفید هستند؛ آنها می توانند به راحتی با نمایش پیام ها، به عنوان مثال برای هدایت مهمانان خود در یک نمایشگاه یا رویداد استفاده شوند. اگر به اندازه کافی تخیل دارید، می توانید با یک جایگاه تبلیغاتی ساده معجزه کنید. این بدان معناست که مطالب تبلیغاتی شما مخفی و فراموش شده باقی نمی ماند، این نوع استند وظیفه خود را انجام می دهد و می تواند گروه هدف شما را تحت تأثیر قرار دهد. گروه تجاری آسمان با ارائه بهترین خدمات و همچنین ارائه استند تبلیغاتی در کرج با ایده های نوین، محصول و خدمات شما را برای همیشه در ذهن ها تثبیت می نماید.

استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

خدمات و استند تبلیغاتی

گروه تجاری آسمان، استندهای تبلیغاتی و همچنین استندهای سفارشی متناسب با نیازهای خاص شما را ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید با پیشنهاد کالا های ایده آل با شرایط خاص به این شرکت، بهترین استند تبلیغاتی را در غرفه های تبلیغاتی خود ارائه دهید. کسانی که به دنبال استند های سبک وقابل حمل و نقل هستند با شرکت و همراهی با گروه آسمان می توانند از خدماتی همچون استند رول آپ و استند ایکس بهره مند شوند. پایه های رول آپ دارای سیستم خاصی هستند و این امکان را به شما می دهد که چاپ تبلیغاتی را برای ذخیره سازی آسان و قابل حمل و نقل بر روی یک سیلندر بغلتانید، شما می توان به سادگی از آن استفاده کنید و در مکان دلخواه خود تبلیغاتتان را ارائه دهید. تبلیغات مواد چاپی از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند. نه تنها شرکت های تبلیغاتی که  بنر و پوستر ارائه می دهند، بلکه نگهدارنده های برگه ها و سایر چاپ ها نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. استند های تبلیغاتی در کرج با بهترین کیفیت و زیبا ترین طرح به گسترش تجارتتان کمک شایانی می کند.

استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

غرفه های مخصوص بنر نمایشگاهی و استند تبلیغاتی در کرج، تقریباً همیشه به صورت سفارشی ساخته می شوند. استند تبلیغاتی در کرج این پایه ها در ابعاد بزرگتر ساخته می شوند و برای هر موقعیت خاص به محتوای سفارشی مجهز هستند ، می توانند به صورت یک تکه ساخته شوند یا برای سطح حتی بزرگتر به هم متصل شوند. حتی ساده ترین غرفه های تبلیغاتی نیز می توانند به صورت سفارشی ساخته شوند. ما می توانیم هر درخواستی را برآورده کنیم و به بهترین اثربخشی ممکن مواد برسیم. تقریباً هر قسمت از غرفه را می توان با توجه به نیاز شما تنظیم کرد ، این بدان معنی است که ما می توانیم محصول مناسبی را برای کمپین تبلیغاتی شما طراحی کنیم و موفقیت نهایی را تضمین کنیم. استند تبلیغاتی در کرج ما همچنین می توانیم محتوای تبلیغاتی شما را طراحی و چاپ کنیم تا با غرفه سفارشی ساخته شود.

استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

روش های تبلیغات از گذشته تا امروز 

روش‌های تبلیغاتی از گذشته تا کنون دستخوش تغییرات فراوانی شده است. تغییرات بیشتر را می توان در 20 سال گذشته در تبلیغات نسبت به 2000 سال گذشته شاهد بوده است. تبلیغات به طور مداوم متناسب با رسانه های جدید و مخاطبان فهیم تغییر خواهد کرد. استند تبلیغاتی در کرج با گذشت زمان، قالب های مختلف تبلیغاتی پدید آمده و هر قالب، بستر و شبکه متفاوتی را معرفی کرده است. در روزهای قبل از اینترنت، تبلیغات از طریق اطلاعات سرگرم کننده در رادیو، تلویزیون و بیلبوردها انجام می شد. اینترنت یکی از رسانه هایی است که انقلابی در تبلیغات ایجاد کرده است. استندهای تبلیغاتی از ساده ترین مواد بازاریابی هستند. با این وجود ، می توانند به طرز شگفت انگیزی برای هر شغلی موثر و بسیار مفید باشند. آنها همچنین ارزان و سفارشی سازی آسان هستند ، همچنین ممکن است تنظیم پیام ها را در محل انجام دهند. این دلایل و دلایل دیگر یک بحث قانع کننده را ایجاد می کنند – غرفه های تبلیغاتی حداقل اگر تجهیزات محل کار ، غرفه نمایشگاه ، حتی خیابان خارج از مغازه خود را تجهیز کنید ، باید در نظر گرفته شوند. شما می توانید انتظار داشته باشید که تأثیر تبلیغات خود را حتی با ساده ترین و ارزان ترین غرفه ها مشاهده کنید ، که همچنین به معنای بازگشت بزرگ سرمایه شما است! استند تبلیغاتی در کرج

استند های تبلیغاتی مزیتی نسبت به دیگر تبلیغات محیطی دارد که میتوان از آن در محل کسب و کار استفاده کرد. استند ها میتوانند یک کسب و کار را توضیح و مزایا و کاربرد محصول را به مخاطب ارائه دهند. تبلیغات بخش جدا نشدنی و لازمه هر کسب و کار است، چرا که دوام یک فعالیت به شناساندن خدمات و محصولات به مشتریان بستگی دارد! شما بدون داشتن تبلیغ عملا نمی‌توانید مشتری را به خدمات و محصولات خود جذب کنید و در نهایت با شکست در کار خود مواجه خواهید شد. روش‌های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که هر یک از این روش‌ها نیاز به یک برنامه تنظیم شده دارد.

استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

فعالیت کانون های آگهی و تبلیغات در استان البرز

کانون های آگهی و تبلیغات استان البرز که دارای اعتبار و پروانه فعالیت هستند تا بهمن سال 1395، 173 واحد بوده که در راستای طراحی، خدمات چاپ، استند های تبلیغاتی ، بیلبورد های تبلیغاتی ، آگهی، مشاوره تبلیغاتی، غرفه آرایی، هدایای تبلیغاتی، مشاوره روابط عمومی و تیزر سازی فعالیت دارند.
دفتر تبلیغاتی آسمان، با ارائه خدمات تبلیغاتی بویژه استند تبلیغاتی در کرج به کمک مشاورین حرفه ای تأثیر بسزایی در پیشرفت و توسعه کسب و کارتان خواهد داشت.

بهترین زمان برای تبلیغات

 • بهترین زمان برای تبلیغ، زمان خرید و گزینش نهایی کالا است؛ استند های تبلیغاتی این امکان را برای عرضه کنندگان فراهم کرده است.
 • زمانی می توانید در تبلیغات موفق باشید که در پیش از فصل اوج خرید، در طول فصل اوج خرید، هنگام رکود
 • در یک تعطیلی یا مناسبت شاخص (به طور مثال شکلات پیش از عید)
 • وقتی مشتریان شما پول گیرشان می‌آید (به طور مثال پایان سال مالی)
 • هنگامی که یک اتفاق مهم در زندگی مشتری رخ می‌دهد (ازدواج، بازنشستگی)
 • زمان برگزاری نمایشگاه تجاری، گردهمایی علاقه‌مندان (به ‌طور مثال فروش کتاب در همایش ادبی)
 • وقتی یک مشتری بالقوه تقاضای کسب اطلاعات می‌کند
 • زمانیکه مشتری یکی از محصولات شما را می‌خرد (فروش کالاهای دیگر)
 • وقتی رقبای شما محصولی برای رقابت ندارند
 • هنگامی که رقیب ضعیف می‌شود و از رقابت بیرون می‌رود (قیمت‌هایش را افزایش می‌دهد، نامش را تغییر می‌دهد)
 • وقتی شرایط جوی باعث افزایش فروش می‌شود (لباس شنا در آغاز تابستان)
 • در شرایطی که مشتری مشکلی دارد که با محصول شما حل می‌شود. (روغن‌کاری ماشین‌آلات زمان اوج تولید کارخانه‌ها)

ویژگی استند تبلیغاتی در کرج

 1. ظاهری زیبا
 2. سبک و قابل حمل و نقل
 3. قابلیت استفاده در فضاهای کوچک و بزرگ
 4. قابل استفاده بودن دو طرف استند
 5. مقرون به صرفه بودن
 6. نصب راحت
 7. قابلیت تعویض طرح با هزینه کم
 8. تنوع زیاد در اندازه ی ابعاد
 9. عدم محدودیت در قالب و فرم
 10. قابلیت طراحی بر اساس نیاز و سلیقه ی مشتری

استندها با مواد اولیه ای مثل فلز، پلکسی گلاس، کارتن پلاست و… ساخته می شوند.

استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

مقایسه استند تبلیغاتی با بیلبورد

استند تبلیغاتی در کرج هزینه کمتری نسبت به بیلبورد های تبلیغاتی دارد.
استند در همۀ اماکن و معمولاً در محل ارائه محصول قابل استفاده است ولی بیلبوردهای تبلیغاتی تنها در اتوبان ها و جاده ها قابلیت استفاده دارند.
استند های تبلیغاتی ابعاد متنوعی دارند ولی بیلبوردها غالباً در سایز های بزرگ طراحی می شوند.
استندهای تبلیغاتی نسبت بیلبورد ها، در ایران از تنوع محصولی بیشتری برخوردارند.

در ادامه به معرفی انواع استند تبلیغاتی می پردازیم:

استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

استندهای نمایشگاهی:

استند های نمایشگاهی بهترین استند تبلیغاتی در محل فروش است زیرا هنگامی که شما با مشتریان بالقوه درحال تعامل هستید فضا و محل فروش می تواند بسیار در مخاطب تأثیر گذار باشد. یکی ازمؤثرترین راه های صرفه جویی در وقت و هزینه، برای نشان دادن پیام تبلیغات شما استفاده از استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی است. نکتۀ مهم اینکه در بسیاری از موارد پیام شما بر روی استند قابل تعویض می باشد. استند تبلیغاتی در کرج

استند ایکس:

ارائه و نمایش پیام تبلیغاتی شما روی استند های تبلیغاتی ، صرفه جویی در وقت و هزینه است. در ادامه مطلب به نکات مهم در استند ایکس می پردازیم.
چاپ بر روی استند ایکس، در زمان کم قابل تعویض می باشد.
در اکثر امکان از جمله فروشگاه ها، همایش ها، شرکت ها و … قابل ارائه است.
طراحی، نوع فونت، عکس ها و ترکیبات رنگی در استند بسیار تأثیر گذارند و طراحی استند به عهده ی متخصصین است. گروه تجاری آسمان به همراه متخصصین و مشاورین حرفه ای در این عرصه شما را یاری خواهد کرد. استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

استند لایت باکس چوبی و فلزی:

لایت باکس در ایران به دلیل هزینه بالا مورد استقبال کاربران قرار نگرفته است. استفاده از لایت باکس برای تبلیغات علاوه بر اینکه به شناخته شدن برند شما کمک می کند، در زیبا سازی شهر نیز نقش مهمی را ایفا کند. جعبه زیبا و لوکس در ابعاد مختلف با عمق کم در هر ابعاد و اندازه ای به صورت دیواری و یا آویز که معمولاً استراکچر باکسها از پروفیل آلومینیومی یا از چوب که طبق سفارش مشتری ساخته می شود.
نور داخل باکس از لامپ های LED و جنس پوستر از کاغذ Backlit film یا Flexface یا vinyl استفاده می شود که با توجه به ابعاد لایت باکس نوع چاپ و نوع جنس تعیین می گردد. استند تبلیغاتی در کرج

رول آپ:

رول آپ یک متریال چاپی است و در داخل یک مطیع آلومینیومی با یک فنر جمع شده است. رول آپ به شکل ایستاده بوده و در آن عموماً پلات لمینت، کنواس یا سینتاتک است که حمل و نقل و نگهداری آن را فوق العاده تسهیل می بخشد. رول آپ ها انواع مختلفی دارد که به دو شکل دسته رول آپ های ثابت و رول آپ های موتوردار یا گردان می باشد.
استند های تبلیغاتی در اماکن عمومی از جمله فروشگاه ها، هایپر مارکت ها، شرکت ها، داروخانه ها، خیابان ها و …. استفاده می شوند. . تنوع محصولات باعث می شود شما مدام در حال تعویض استند باشید؛ رزرو استند های تبلیغاتی در این امر کمک شایانی به شما می کند. گروه تجاری آسمان با فروش و رزرو استند و بیلبوردهای عالی و با کیفیت شما را در پروسه تبلیغ محصولاتتان یاری می کند. استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

استند تبلیغاتی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه