با استند های تبلیغاتی کسب و کار خود را توسعه دهید

با استند های تبلیغاتی کسب و کار خود را توسعه دهید

 

هر کسب و کاری برای ورود، پیشرفت، پابرجا ماندن و درآمد زایی بیشتر نیاز به تبلیغات دارد. تبلیغات از گذشته تا کنون با شیوه های مختلف انجام می شود. یکی از بهترین نوع تبلیغات در نمایشگاه ها و اماکن سر بسته، استند های تبلیغاتی است که از یک یا چند پایه فلزی و یک پوستر یا پارچه تشکیل شده و روی آن خصوصیات محصولات و توضیحاتی راجع به برند درج شده است. شما با تبلیغ برند شرکت یا محصول تان می توانید درآمد بیشتری داشته باشید و بیشتر دیده شوید که گروه تجاری آسمان می تواند در این امر به شما کمک کند.
استند تبلیغاتی، ابزاری است که است که می تواند به ارائه بهتر، سریع تر و جذاب‌ تر محتوا، اطلاعات، محصولات و خدمات شما کمک شایانی کند. استند در تبلیغات و بازرگانی است و تأثیر مستقیمی در فروش محصولات دارد.

.

انواع استند های تبلیغاتی

·       استند های نمایشگاهی

·       استند های فروشگاهی

 • استند های تبلیغاتی
 • استند های پزشکی

این استند های تبلیغاتی معمولاً در اماکن عمومی از جمله مراکز خرید، هتل ها، کنفرانس ها، همایش ها، فرودگاه ها و … استفاده می شود.
هدف از ایجاد استند های تبلیغاتی معرفی کسب و کار یا محصولات به عموم مردم است که هرچه مطالب کوتاه تر و طراحی استند زیباتر باشد شانس دیده شدن محصول و کسب و کار بالاتر می رود.

استرابورد چیست ؟

استرابورد یک نوع سازه بادبانی و در واقع شکل جدیدی از پرتابل ایستاده تبلیغاتی است. به عبارت دیگر استرابورد تبلیغاتی نوعی استند تبلیغاتی ایستاده است که چند سال پیش برای اولین بار توسط شهرداری ها برای اطلاع رسانی و اکران های فرهنگی مورد استفاده قرار گرفت و در حال حاضر به دلیل بالا رفتن تعرفه بیلبورد های تبلیغاتی، با اجاره استرابورد با قیمت متناسب می توانید به معرفی برند و خدمات خود بپردازید .

استرابورد ها سازه های کوچک تری نسبت به بیلبورد های تبلیغاتی هستند.

ویژگی های استرابورد تبلیغاتی

 • در استرابورد تبلیغاتی بنر به صورت یکدست و صاف قرار گرفته و به اصطلاح شکم نمی‌اندازد.
 • استرابورد های تبلیغاتی از لحاظ بصری نیز شمایل بهتری نسبت به پرتابل‌های سنتی دارند.
 • قیمت ساخت و پیاده‌سازی استرابورد های تبلیغاتی بیشتر از مدل قدیمی است.
 • استرابورد هاسازه‌های تبلیغاتی هستند که نقایص و ایرادات تبلیغات نسل های قبل از خود را در این سایز و اندازه تبلیغاتی به خوبی برطرف کردند.
 • استرابورد های تبلیغاتی هزینه تعمیر و نگهداری پایین‌تری را برای آژانس‌های تبلیغاتی دارند.
 • در استرابورد های تبلیغاتی سرعت در تعویض و نصب تبلیغات بالاتر است.
 • نصب استرابورد های تبلیغاتی امری تخصصی است.
 • در معابر شهری امروزه از استرابورد های تبلیغاتی (پرتابل ها)  استفاده بیشتری می شود زیرا در برابر باد نیز مقاومت بیشتری دارد و خرابی های پرتابل ساده را به بار نمی آورند.
 • وجود سایز کوچکتر استرابورد های تبلیغاتینسبت به بیلبورد ها باعث می شود تا آنها بتوانند به خوبی در زیر پل های عابر پیاده، پل های روگذر سواره فضاهایی که برای نصب بیلبورد قابلیت ایجاد شدن ندارد پیاده سازی شوند در واقع استرابورد فضاهای تبلیغاتی بکری را که از دید بیلبورد مغفول مانده است را شناسایی و تصاحب کرده است.
 • یکی دیگر از مزایای استرابورد های تبلیغاتی،قیمت به مراتب پایین‌تر آنها نسبت به بیلبورد های تبلیغاتی است و پایین بودن قیمت نصب و اجاره ی استرابوردها، باعث روی آوردن خیل بیشتری از  کسب و کارها به این رسانه تبلیغاتی است.
 • از طرف دیگر یکی از ویژگی های فنی این رسانه تبلیغاتی، این است کهاسترابورد ها در زاویه دید پایین تر و حتی در راستای دید رانندگان در خیابان ها اجرا می شود به همین دلیل اثربخشی و کارایی این رسانه تبلیغاتی افزایش پیدا میکند.
 • از مزایای دیگر استرابورد های تبلیغاتی می توان بهگستردگی و تعداد بالای این سازه های تبلیغاتی در خیابان ها، معابر و محلات مختلف شهری اشاره کرد، این مورد در استرابورد های تبلیغاتی بیشتر و بهتر از بیلبورد های تبلیغاتی است.
 • از دیگر مزیت‌های استرابورد تبلیغاتی می‌توان بهکم خطر بودن ،سبک بودن و کوچک بودن آنها اشاره کرد.
 • استرابورد تبلیغاتی شکل ظاهری محیط شهری را به هم نمیریزد و در بعضی حالات می‌تواند به ظاهر فضای شهری، زیبایی بیشتری ببخشد. امروزه استفاده از مبلمان شهری در کنار استرابورد های تبلیغاتی باعث شده تا این سازه های تبلیغاتی کارایی دیگری نیز در محیط های شهری داشته باشد.
 • همچنین این سازه های تبلیغاتی به دلیل کوچک بودن فضای شهریدید رانندگان و یا دید عابرین و آثار باستانی را نمی گیرند.
 • یکی دیگر از مزیت های استرابوردهای تبلیغاتی که بسیار به نفع صاحبان کسب و کار و تبلیغ کنندگان استتعداد پروژکتورهای این سازه های تبلیغاتیست که نسبت به بیلبورد ها کمتر است. هر چقدر که هزینه برق مصرفی رسانه تبلیغاتی کمتر باشد هزینه پایین تری را نیز برای تبلیغ کنندگان خواهد داشت؛ یک استرابورد تبلیغاتی می تواند با دو پروژکتور و یا نهایتاً با چهار پروژکتور در تمامی ساعات تاریکی و شب، روشن و نمایان باشد.

سازه استرابورد از چه بخش هایی تشکیل شده است ؟

فک بالا و پایین برای ثابت نگه داشتن بنر

گیره های تعبیه شده در سمت چپ و راست برای ثابت نگه داشتن بنر

ستون اصلی سازه که در قسمت وسط قرار دارد

پلیت و فونداسیون کف

ابعاد استرابورد

ابعاد رسمی استرابورد های تبلیغاتی 3 در 4 متر و ابعاد چاپی آن معمولا بین 2.80 تا 3.80 است و ارتفاع آن از سطح زمین چیزی حدود 6 متر است. با توجه به این ابعاد، بنر می تواند روی پایه بطور مستحکم قرار گیرد. استرابوردهای تبلیغاتی همچنین قابلیت نصب پروژکتور روی خود را دارند که بسیار کاربردی است و نصب پروژکتور می تواند کار را بصورت جذاب تری به مخاطبان ارائه دهد.

 

به طور کلی استرابورد دارای دو فک مجزاست و هیچکدام از فک ها را نمی توان در راستای سازه به صورت عمود جابه جا نمود فقط فک پایین به علت استفاده از سیستم بال اسکرو قابلیت تنظیم ارتفاع تا 15 سانتی متر را دارد و این ویژگی سبب تنظیم ابعاد بنر و رفع چروک ها شده که ایفا کننده نقش اصلی فنرهای بانس فک پایین هستند . چهار بازوی گوشواره ای که در کناره های استرابورد جای داده شده اند می توانند بنر مندرج بر روی آن را از طرفین مهار نموده و سطح بنر را صاف و عاری از هر گونه چروک کنند؛ در ضمن دو عدد زیرپایی برای اینکه تکنسین کار بتواند هنگام نصب بر روی آن قرار بگیرد تعبیه شده است.

این رسانه ها (استرابورد ها، بیلبورد ها، استند ها و…) متعلق به شهرداری شهر است و شهرداری این هزینه را به صاحبان رسانه می دهد و صاحبان رسانه آن را تحت قوانین و مقررات شهرداری و وزارت فرهنگ اداره می کنند.

 

استند های تبلیغاتی نمایشگاهی رول آپ

این استند ها برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند و کمتر مورد استفاده مشتریان قرار می گیرند.

استند تبلیغاتی دیجیتال

استند تبلیغاتی دیجیتال به نوعی شبیه تلویزیون تبلیغاتی است که در برندینگ شما بسیار تأثیر گذار است.
بیلبورد های دیجیتال یکی از جالب ترین و کاربردی ترین  روش تبلیغات در دنیای امروز است، تبلیغاتی دیجیتالی، محصولات و خدمات شما را برای مشتریان به صورت یک فیلم داستانی زیبا روایت میکند که برای همیشه در ذهن مخاطب ماندگاری میسازد.
استند تبلیغاتی دیجیتال امروزه بهترین جایگزین تبلیغات محیطی در دنیا شده و  تقریباً شیوه های قدیمی تبلیغ را منسوخ کرده است. استند های دیجیتال بسیار پرکاربرد هستند و یکی از قابلیت های جالب استند های دیجیتالی، نمایش خوش آمد گویی و قرار گیری مترجم به صورت زنده، درون استند می باشد که میتوان با مشتریان خارجی در محل کسب شما ارتباط بر قرار کند..

 

 

قیمت استند تبلیغاتی

استند پاپ آپ: حدوداً 800.000 تا 2.600.000 تومان

استند رول آپ: حدوداً 290.000 تا 1.630.000 تومان

استند میز کانتر: حدوداً 460.000 تا 680.000 تومان

استند کاتالوگ: حدوداً 48.000 تا 1.800.000 تومان

استند ایکس: حدوداً 87.000 تا 235.000 تومان

استند بنر ایستاده: حدوداً 56.000 تومان

استند پرچمی: حدوداً 42.000 تا 1.180.000 تومان

 

 

 

استند تبلیغاتی خیابانی

استند های تبلیغاتی خیابانی (street marketing) دسته ای از تبلیغات محیطی هستند که در فضای شهری بسیار مورد توجه مخاطبین قرار می گیرد. استند های تبلیغاتی خیابانی باید بطور خلاقانه طراحی و اجرا شوند زیرا نه تنها باید نظر مخاطبین را جلب کند بلکه باید به زیبایی شهر هم کمک کند.

استند ایستاده تبلیغاتی

استند ایستاده تبلیغاتی در ایران بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. از مزایای استند های ایستاده تبلیغاتی می توان به سبک و قابل حمل و نقل بودنشان اشاره کرد. این نوع استند معمولاً کنار درب های ورودی، اماکن پر رفت و آمد فروشگاه ها، داروخانه ها و … استفاده می شود.

استند ایستاده تبلیغاتی با استفاده از طرح های خاص و لوگو ها توسط طراحان گرافیکی، طراحی می شود. به کار بردن نکته های فنی گرافیکی در طراحی استند می تواند در افزایش جذب مشتریان نقش بسزایی داشته باشد. و به هر اندازه یک استند، طراحی زیبایی داشته باشد به همان اندازه تأثیر گذاری بیشتری در جذب مشتری خواهد داشت.

انتخاب رنگ نکته ی مهمی است که باید به آن توجه شود که بسته به نوع فعالیت شرکت انتخاب می شود. طراحی و انتخاب عکس ها در استند ایستاده تبلیغاتی باید بسیار زیبا و منحصر به فرد باشد تا مخاطب را جذب کند و لازم به ذکر است که متون و شعار های تبلیغاتی باید به فعالیت شرکت مرتبط باشد.

انواع استند های ایستاده تبلیغاتی

 • استند پاپ آپ(استند کانتر)

استند های تبلیغاتی پاپ آپ مانند یک دیوار است که می توان پوستر های تبلیغاتی را روی آن نصب کرد که این استند ها با ابعاد مختلف تولید می شوند. با توجه به مساحت غرفه اندازه ی پاپ آپ تعیین می شود و رنگ استند های پاپ آپ هم به محیط غرفه بستگی دارد.

·       استند رول آپ

رول آپ یکی از پر فروش ترین استند ها است که برای نمایش و انتقال مفاهیمی خاص به مخاطب مورد استفاده قرار می گیرد و به راحتی قابل نصب و جابه جایی است و از غلافی رولی شکل بیرون می آید.

·       کاتالوگ استند

از کاتالوگ استند به منظور قرار دادن و چیدن اقلامی نظیر کاتالوگ، بروشور و مجلات استفاده می شود و کاتالوگ استند ها اغلب در لابی ها، کلینک ها و… کاربردی تر هستند.

·       استند ایکس

استند ایکس به راحتی قابل انعطاف است و فشار زیادی را بر خلاف دیگر استند ها تحمل می کند. استند های ایکس را می توان هم در فضاهای داخلی و هم در فضاهای خارجی استفاده کرد.

استند نمایشگاهی

استندهای نمایشگاهی بهترین ملزومات برای غرفه آرایی هستند. سازه‌های مختلفی را می‌توان برای تجهیز یک غرفه استفاده کرد که استند های تبلیغاتی از مهم ترین تجهیزات یک غرفه است. البته این انتخاب با توجه به متراژ غرفه، نوع محصول و برند و همچنین درخواست غرفه‌دار کاملا متغیر خواهد بود. در نهایت طراحان استند های تبلیغاتی بر اساس تجربه و با توجه به تولید و فروش استند های متنوع، براساس نیاز و فضای مورد نظر، بهترین محصول را به مشتری خود ارائه می دهد.

 

استند تبلیغاتی رومیزی

استند تبلیغاتی رومیزی از پر کاربرد ترین استند هاست که در هر مکانی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. استند های تبلیغاتی رومیزی از جمله استندهای تبلیغاتی است که به دلیل کوچکی، وزن کم، بارگذاری، جاگذاری سریع، و امکان استفاده در فضاهای بسیار کوچک از جمله در کنار صندوق ­های فروشگاهی، بسیار مورد استقبال شرکت های تولید کننده ی لوازم خانگی، خودرو، پوشاک و … قرار می گیرد.

 

 

 

استند های تبلیغاتی کارتن پلاست ( استند جابروشور)

استند تبلیغاتی کارتن پلاست به میزان بالایی در معرض دید و توجه مخاطبان قرار می گیرد و غالباً در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها دیده می شوند.
استند های تبلیغاتی نیز همچون نوع نمایشگاهی، از مواد اولیه مختلف و در اشکال و طرح های متنوعی وجود دارد. این نوع استندها این امکان را برای شرکت ها و تولیدکنندگان فراهم می آورند تا آن ها بتوانند به معرفی کالاها و خدمات خود بپردازند. برای محصولاتی مانند انواع مواد غذایی مثل شکلات، چیپس، اسنک و مواد بهداشتی مثل مسواک، تیغ و … بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

سازنده استند های تبلیغاتی

استند امروزه یکی از روش های موثر تبلیغاتی می باشد و شرکت ها با استفاده از استند های تبلیغاتی می توانند روند سریع تری در فروش محصولات خود داشته باشند. با به روز شدن کسب و کار ها و طراحی و ساخت تبدیل فروشگاه ها و مغازه های کوچک به فروشگاه های زنجیره ای به تدریج فضای رقابتی در میان تولید کنندگان و صاحبان برند های مختلف سراسر جهان بوجود می آید. هنگامی که وارد یک فروشگاه می شویم با انواع کالا در بسته بندی های متفاوت با رنگ و شکل های گوناگون همچنین کاتالوگ و بروشور های انواع محصولات رو به رو می شویم. در قفسه های جلوی شما ده ها گزینه مختلف وجود دارد که توسط شرکت های مختلفی تهیه و تولید می شود. در این موارد استفاده از استند فروشگاهی می تواند به افزایش فروش شما کمک کند.

 

استند پوستر

استند های پوستری استند هایی هستندکه چاپشان به نوعی شبیه پوستر است. متریال چاپ شده در این استند ها در سطوح صاف و بدون انحنا دیده می‌شود و یک پوستر را در زبان عامیانه تداعی می کند.

 

 

استند پرچمی

استند پرچمی همانطور که از اسمش پیداست ظاهری مشابه پرچم دارد. پرچم در حالت خاص نماد یک کشور است، ولی در حالت عام می‌توان از آن به عنوان نمادی برای معرفی یک برند استفاده نمود. از قدیم مرسوم است که میلۀ پرچم باید در زمین فرو رود که این مستلزم خاکبرداری و عملیات عمرانی است. استند پرچمی روش جایگزین برای استفاده از پرچم در فضاهای نمایشگاهی و فروشگاهی است. پرچم تبلیغاتی به دلیل اهتزاز پارچه در مقابل باد به پرچم بادبانی هم معروف است.

 

استند لایت باکس

لایت باکس به زبان ساده یک جعبه درخشان یا نورانی است. این جعبه می‌تواند از ام  دی اف یا آلومینیوم یا ورق پلکسی ساخته شود. با قرار گرفتن یک متریال چاپ شده در جلوی این جعبه، طرح مورد نظر به صورت نورانی دیده می‌شود.

متریال چاپ شده بهتر است از جنس فیلم بکلیت باشد، تا شفاف‌تر و زیباتر به نظر برسد. معمولا لایت باکس ها ابعاد ثابتی دارند ولی بعضی مدل‌ها در ابعاد سفارشی هم قابل تولید هستند، که قیمت لایت باکس آلومینیومی بر اساس ابعاد آن متغیر خواهد بود.

 

استند ایزی

به طور معمول استند نمایشگاهی، استند تبلیغاتی و اطلاع رسانی دارای سایز خاص و غیر قابل تغییر هستند. اما در برخی از مواقع به استندی احتیاج داریم که ابعاد چاپ آن، مطابق طرح یا فضای مورد نظر ما باشد، که در حالت معمول و با سازه‌های موجود در استند ایزی یا ال بنر، یک سازه سفارشی است. علت نامگذاری این استند، سهولت نصب و جمع‌آوری این استند است. این استند در ارتفاع وعرض دلخواه شما قابل اجراست. مزیت این سازه خاص این است که می‌تواند هر فضا و بک‌گراند مورد نظر شما، با هر ابعادی را پوشش دهد. ضمن اینکه از لحاظ هزینه کاملا مقرون به صرفه است.

 

استند پارچه ای
استند سینوسی یا استند پارچه ای برای اولین بار در ایران توسط شرکت نگاران به بازار عرضه شده است. این استندها دارای پارچه مخصوص و چاپ قابل شستشو بوده و بسیار زیبا، سبک و مقاوم است.

لذا بهترین گزینه برای غرفه آرایی در نمایشگاه‌های خارجی و داخلی است. این سازه‌ها ترکیبی از فریم‌های سبک آلومینیومی و پارچه مخصوص هستند که با دستگاه های چاپ پارچه روی این نوع استند ها مطالب را درج می کنند.

 

لیست قیمت استند و استرابورد

[siteorigin_widget class=”PW_Pricing_List”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Pricing_List”][/siteorigin_widget]

 

مراحل ثبت سفارش استند

[siteorigin_widget class=”PW_Steps”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Steps”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Steps”][/siteorigin_widget]