بهترین آژانس تبلیغاتی در کرج در سال 1401!

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

آژانس تبلیغاتی در کرج

آژانس تبلیغاتی چیست؟

آژانس تبلیغاتی از مجموعه مشاغلی است که برنامه ریزی، مدیریت تبلیغات و بازاریابی را به مشتریان خود ارائه می دهد. از مهم ترین وظایف یک آژانس تبلیغاتی برنامه ریزی است؛ اگر شما به دنبال آژانس تبلیغاتی در کرج برای گسترش بیزینستان هستید و به یک برنامه ریزی تبلیغاتی اصولی و مطمئن نیاز دارید، در ادامه با یکی از بهترین و محبوب ترین آژانس تبلیغاتی در کرج آشنا خواهید شد .
آژانس های تبلیغاتی می‌توانند به صورت تخصصی در حوزه‌ تبلیغاتی تعیین شده، مثل تبلیغات تعاملی فعالیت کنند و یا در قالب یک آژانس خدمات کامل به ارائه تمام ابزار ها و خدمات مورد نیاز تبلیغات، از طراحی وب سایت ها و کمپین های تبلیغاتی آنلاین و شبکه های اجتماعی گرفته، تا انواع بروشور ها، کاتالوگ ها، نامه های پستی، تبلیغات چاپی، رادیویی، تلویزیونی و … بپردازند. به عبارت دیگر زنجیره تبلیغات در گرایش و شعبات گوناگون و تمرکز آن در یک مجموعه علاوه بر آنکه می تواند پاسخگوی نیازهای مشتری باشد، در عین حال می تواند ایده های خلاقانه را نیز در گستره وسیع تر به اجرا در آورد.  آژانس تبلیغاتی در کرج می تواند شما را در این عرصه یاری کند.

گروه تجاری آسمان فعال ترین آژانس تبلیغاتی در کرج است. این شرکت با داشتن تیمی ماهر و حرفه ای در زمینه تبلیغات، توسعۀ کسب و کار و بازاریابی با برنامه ریزی درست و اصولی، مشاور مطمئن شما خواهد بود. آژانس های تبلیغاتی، اغلب به عنوان آژانس خلاق شناخته می شوند زیرا این آژانس ها افرادی با مهارت و دانش تخصصی را به خدمت می گیرند که در تحلیل رفتار مصرف کننده، تبلیغات و بازاریابی تبحر دارند.
به طور معمول مشتریان آژانس های تبلیغاتی، مشاغل و شرکت های بزرگ، سازمان های غیر انتفاعی و آژانس های خصوصی هستند؛ آژانس هایی برای تولید تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، تبلیغات آنلاین، استند های تبلیغاتی، بیلبورد های تبلیغاتی و بازاریابی موبایل به عنوان بخشی از یک کار تبلیغاتی با آنها همکاری کنند.

آژانس تبلیغاتی در کرج

آژانس تبلیغاتی در کرج

تاریخچه آژانس تبلیغاتی

 • اولین تاریخچه آژانس تبلیغاتی مربوط به ویلیام تیلور است که در سال 1786 افتتاح شد و پس آن آژانس تبلیغاتی دیگری توسط جیمز وایت در سال 1800 در خیابان فلت در لندن آغاز به کار کرد.
 • آژانس ابتدایی دیگری که تا همین اواخر معامله می کرد ، توسط چارلز بارکر تاسیس شد؛ شرکتی که وی تأسیس کرد تا سال 2009 با عنوان “بارکر” تجارت می کرد.
 • در سال 1869، فرانسیس آیر، در سن 20 سالگی، اولین آژانس تبلیغاتی کامل را در فیلادلفیا ایجاد کرد.

انواع آژانس تبلیغاتی در کرج

 • آژانس تبلیغات خدمات کامل:

آژانس تبلیغات خدمات کامل، یکی از بهترین آژانس ها برای سهولت در توسعه کسب و کار و بازاریابی است. این آژانس، طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد که هم جنبه های بازاریابی سنتی دارد و هم جنبه های دیجیتالی یک تجارت را برطرف می کند. این آژانس تبلیغات یک آژانس حرفه ای و روز آمد است؛ بهتر است برای شروع کار از این نوع تبلیغات برای دیده شدن استفاده کنید. در صورت فعالیت با این نوع آژانس های تبلیغاتی، شما می توانید انواع مختلف تبلیغات را در توسعه کسب و کارتان استفاده کنید.

 • آژانس تبلیغات سنتی:

آژانس تبلیغات سنتی، یکی از قدیمی ترین راه های تبلیغات است که بسیار  مورد توجه مردم قرار گرفته است. یکی از نمونه های ساده و کارآمد بازاریابی سنتی چاپ تبلیغات در مجلات و روزنامه هاست.
تبلیغات سنتی روشی است که اکثر مردم هنگام صحبت در مورد تبلیغات یا بازاریابی به آن فکر می کنند. این نوع تبلیغات شامل مکانهای معمول قرارگیری رسانه ها مانند روزنامه، رادیو، تلویزیون، بیلبوردهای تبلیغاتی در فضای باز و …. است.

 • آژانس تبلیغات دیجیتال:

آژانس تبلیغاتی در کرج انواع تبلیغات را برای خدمات بهتر به مشتریان خود ارائه می دهد که یکی دیگر از انواع آن تبلیغات دیجیتال یکی از پیشرفته ترین نوع تبلیغات است که اکثر مردم این روش را برای گسترش کسب و کار و بازاریابی پیش می گیرند. زمانی که شما برای توسعه کسب و کارتان سایتی را طراحی می کنید و هزینه ای را صرف ساخت آن می کنید در واقع شما بازاریابی دیجیتالی را پیش گرفته اید؛ البته تبلیغ یک برند در فیس بوک، یوتیوب، اینستاگرام و …. نیز نوعی تبلیغ دیجیتالی است و تأثیر شایانی در دیده شدن و تثبیت نام تجاری در ذهن مخاطب دارد. امروزه به دلیل شیوع ویروس COVID-19 اغلب بازرگانان فعالیت های خود را به صورت آنلاین در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها در اختیار مردم قرار می دهند و سود خوبی از این فعالیت به دست می آورند.

گروه تجاری آسمان یک آژانس تبلیغاتی در کرج است. این شرکت با داشتن نیرو های حرفه و طراحان خلاق می تواند مشاور مناسبی برای شما در زمینه تبلیغات باشد.

آژانس تبلیغاتی در کرج

آژانس تبلیغاتی در کرج

 فعالیت یک آژانس خلاق

اساساً یک آژانس خلاق، تلفیقی از مارک تجاری، ارتباطات بازاریابی دیجیتال و طراحی گرافیک می باشد که در نهایت این آژانس های تبلیغاتی به شرکت ها کمک می کنند تا مخاطبان بیشتری را از طریق کانال های بازاریابی خود جذب کنند و به رشد اقتصادی شرکت ها سرعت ببخشند. یک آژانس خلاق می تواند با برنامه ریزی اصولی، از انواع خدمات تبلیغاتی به صورت خلاقانه استفاده کند. توجه داشته باشید آژانس تبلیغاتی در کرج با خدمات خلاقانه ای که به شرکت ها و تولیدکنندگان مختلف عرضه می کند باعث فروش بیشتر محصولات می شود. اکثر آژانس ها به دنبال راه های ابتکاری برای انتقال پیام (ها) به مصرف کنندگان هستند. موفقیت زمانی حاصل می شود که آژانس ها بتوانند به اندازه کافی خلاق باشند تا ذهنیت اهداف را از بین ببرند و یک رابطه تجاری را زیر و رو کنند.

همانطور که می دانید آسمان یک آژانس تبلیغاتی در کرج است و با خدمات خلاقانه، مدرن و هوشمند در زمینه تبلیغات به بهبود فعالیتتان کمک خواهد کرد.

آژانس تبلیغاتی در کرج

آژانس تبلیغاتی در کرج

چگونه بهترین آژانس تبلیغاتی در کرج را بشناسیم؟

مطالعات نشان می دهد که آژانس های تبلیغاتی موفق تمایل دارند از طریق همکاری با مشتریان خود هدف مشترک داشته باشند؛ این روند احساس مالکیت مشترک نسبت به مشتری و آژانس تبلیغاتی ایجاد می کند.

آژانس تبلیغاتی در کرج در تلاش است علاوه بر همکاری با مشتریان، ارتباط خوبی نیز با آنها برقرار کند.
تبلیغات موفق با ایجاد ارتباط خوب مشتریان با آژانس ها آغاز می شود و باید با همکاری یکدیگر اهداف خود را مشخص کنند. مشتریان با اعتماد به آژانس های تبلیغاتی کمک می کنند تا آژانس ها بتوانند وظایف خود را به درستی و با توجه به منابعی که تأمین کرده اند انجام دهند. با اعتماد به آژانس تبلیغاتی در کرج از به روز ترین و کارآمدترین خدمات ما بهره ببرید. 
اکثر آژانس ها به دنبال راه های ابتکاری برای انتقال پیام به مصرف کنندگان هستند. موفقیت زمانی حاصل می شود که آژانس ها بتوانند به اندازه کافی خلاق باشند تا بتوانند ذهنیت منفی اهداف را از بین ببرند. آژانس های تبلیغاتی باید دائماً ایده های نو ارائه دهند.

تبلیغات خلاقانه 

تبلیغات خلاقانه زمانی شکل می گیرد که تیمی از افراد حرفه ای و پر مهارت برای ایجاد کمپین یا تبلیغات دور هم جمع شوند و به صورت خلاقانه و مؤثر یک برند تجاری یا غیرانتفاعی را مورد بررسی قرار دهند. آژانس های خلاق می توانند امور مختلفی را برای مشتری انجام دهند؛ از استراتژی و طراحی گرفته تا فناوری یا رسانه و برند ساختن از کسب و کار شما. آژانس تبلیغاتی در کرج به فکر دیده شدن برند شما و بازاریابی برای شماست.
نوشتن متون تبلیغاتی نیاز به یک تخصص کامل دارد. سعی کنید خود را به جای خواننده قرار دهید و ببینید اگر شما به جای خواننده بودید خواندن متن این تبلیغ شما را تا چه حد ترغیب به خرید می‌کرد.

آژانس تبلیغاتی در کرج

آژانس تبلیغاتی در کرج

چرا تبلیغات خلاقانه مهم است؟

تبلیغات خلاق برابر است با شناخت برند. در آژانس های تبلیغاتی در کرج، در بخش های تبلیغات، دیجیتال یا بازاریابی، تیم خلاق وظیفه تولید ایده های جلب توجه را دارد که مشتری یا مخاطب مورد نظر را تشویق به خرید محصول کند. اعضای تیم با هم همکاری می کنند تا کمپین های مفهومی طراحی شده برای جدا شدن از رقبا را توسعه دهند. آژانس های تبلیغاتی هرچه بیشتر در ارائه تبلیغات خلاقیت به خرج دهند، به توسعه و شناخت بیشتر برند در بین مردم کمک می کنند. ارزش دادن به مشتریان خود با ایجاد ارتباطات معنا دار از طریق خلاقیت در تبلیغات یکی از راه های شناخت برند است.

هدف از تبلیغات در آژانس تبلیغاتی در کرج چیست؟

همانطور که مشخص است در آژانس تبلیغاتی در کرج، هدف از تبلیغات، جذب مخاطب است. تبلیغات، آگاهی از یک استراتژی بازاریابی است که برای افزایش آشنایی مشتری با پیام کلی شرکت شما، خدمات و محصولات ارائه شده طراحی شده است. آژانس تبلیغاتی در کرج اگر می خواهید با تبلیغات کسب و کارتان را گسترش دهید، لازم است با اهداف تبلیغات آشنایی داشته باشید. تبلیغات سه هدف اصلی دارد: هدف از تبلیغات اطلاع رسانی، ترغیب و یادآوری است. تبلیغات آموزنده باعث ایجاد آگاهی از مارک ها، محصولات، خدمات و ایده ها می شود که محصولات و برنامه های جدید را اعلام می کند و می تواند به افراد در مورد ویژگی ها و مزایای محصولات جدید یا تاسیس شده آموزش دهد و مشتریان را به سمت تجارت خود جلب کند. آژانس تبلیغاتی در کرج اگر هدف از تبلیغات را بصورت کامل بدانید به راحتی می توانید به کسب و کارتان رونق ببخشید.

ایجاد تبلیغات خلاقانه در آژانس های تبلیغاتی در کرج

با استفاده از رنگ های متنوع در تبلیغات می توانید بلافاصله مورد توجه مخاطب قرار بگیرید. پیام و ارزش اصلی خود را در آگهی ها نشان دهید تا افراد با مشاهده آگهی شما آن را بخوانند. از اندازه تصویر مناسب (628 ×1200 پیکسل) استفاده کنید تا خلاقیت های تبلیغاتی شما در هر صفحه خوب به نظر برسند.
آگهی تبلیغاتی خلاق می تواند به صورت تصویر، فیلم، صوت و سایر قالب ها باشد که به کاربران تحویل داده می شود.

آیا گوگل یک شرکت تبلیغاتی است؟

اگر از کسی بپرسید Google چیست و چه کاری انجام می دهد احتمالاً پاسخ می دهد که یک موتور جستجوگر پر قدرت است. با این حال، توضیح دقیق تر این است که گوگل علاوه بر اینکه یک موتور قدرتمند جستجو است یک شرکت تبلیغاتی حرفه ای نیز می باشد. 71.3٪  از درآمد گوگل از طریق تبلیغات در سایتهای خود گوگل تهیه و عمدتا از AdWords حاصل می شود.

آژانس تبلیغاتی در کرج

آژانس تبلیغاتی در کرج

آیا انواع تبلیغات در آژانس تبلیغاتی در کرج ارائه می شود؟

 • پست مستقیم:

پست مستقیم یکی از بهترین و ساده ترین نوع تبلیغات است، زیرا شما می توانید با این کار نظر مشتریانتان را جلب کنید و برند خود را به راحتی در ذهن مخاطب هک کنید. برای مثال شما می‌توانید چند نمونه از محصولاتتان را به عنوان هدیه برای مشتریان خود بفرستید؛ بازخورد این عمل محبوبیت شما در دل مشتریان است و اهمیت شما نسبت به دنبال کنندگانتان را نشان می دهد. از موارد ارسالی برای تبلیغات می توان به بروشور، کاتالوگ، CD، نامه و … نیز اشاره کرد.

 • تبلیغات نمایشی:

تبلیغات نمایشی (دمو) بسیار پرکاربرد است و اغلب فروشندگان در بازاریابی و نمایش محصول این نوع تبلیغات را به کار می گیرند. هدف از چنین نمایشی معرفی محصول به مشتری، به امید جلب نظر مخاطب برای خرید کالاست و غالباً برای مشتریان بالقوه کاربرد دارد. آژانس تبلیغاتی در کرج شما را به یک برند محبوب و مشهور تبدیل می کند.

 • تبلیغات شبکه های اجتماعی:

امروزه با فراگیر شدن ویروس کرونا اکثر فروشندگان برای گسترش نام تجاری (برند) خود در شبکه های اجتماعی در تلاش هستند تا بتوانند در این اوضاع کرونایی به کسب و کارشان رونق دهند. اینترنت پرسرعت باعث شده که مردم زمان زیادی را در این فضا سپری کنند و برای پیشگیری از این بیماری، خرید خود را در شبکه های اجتماعی انجام می دهند؛ این روش بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته، با توجه به این امر، تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای فروشندگان بسیار سودمند خواهد بود. 

آژانس تبلیغاتی در کرج

آژانس تبلیغاتی در کرج

 • بازاریابی از طریق ایمیل:

بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ) از سالیان پیش به عنوان یکی از اصلی‌ترین روش تبلیغات و بازاریابی به کار گرفته می ‌شود. برخی از شرکت‌های فعال در این حوزه تلاش می‌کنند که تغییراتی در آن به وجود بیاورند تا بتوانند توجه مخاطبان خود را جلب کرده و ابتدا آنها را به بازدید کننده و در نهایت به مشتری تبدیل کنند. آژانس های تبلیغاتی در کرج انواع خدمات تبلیغاتی را برای گسترش کسب و کار شما ارائه می دهند.

 • روزنامه ها و مجلات:

مجلات و روزنامه ها از رسانه های چاپی مهمی هستند که شرکت ها برای ارائه پیام های تبلیغاتی از آنها استفاده می کنند. روزنامه ها تمایل دارند فرصت هایی را برای طیف وسیعی از تبلیغ کنندگان ارائه دهند، اما مجلات از نقاط قوتی برای کمک به شما در برقراری ارتباط با مخاطبان خاص برخوردار هستند. آژانس تبلیغاتی در کرج تبلیغات مجله ای و روزنامه ای هنوز هم به عنوان رسانه موثر برای تبلیغات چاپی بسیار مورد توجه است. روزنامه ها و مجلات دو رسانه متفاوت هستند و هر یک از  آنها، در هدف قرار دادن و درگیر کردن ذهن مصرف کنندگان متمایز هستند.

 • تبلیغات در فضای باز:

تبلیغات بیلبورد، تبلیغات در نقطه فروش( استند )، تبلیغات خرده فروشی، تبلیغات وسیله نقلیه، تبلیغات ساختمانی نمونه هایی از تبلیغات در فضای باز است که بسیار مورد توجه عابرین و رانندگان قرار می گیرد. تبلیغات در فضای باز با سهولت و کارایی می تواند پیام مربوطه را به مخاطب برساند. این نوع تبلیغات می توانند شفافیت بیشتری در مورد برند محصول ارائه دهد.
گروه تجاری آسمان، آژانس تبلیغاتی در کرج است و با طراحی بیلبورد های خلاقانه و با کیفیت به همراه مشاوره رایگان می تواند خدمات شایانی در زمینه تبلیغات به شما مخاطبان عرضه کند. 

آژانس تبلیغاتی در کرج

آژانس تبلیغاتی در کرج

 • رادیو و پادکست:

پادکست یک مجموعه از پرونده های صوتی دیجیتالی گفتاری است که کاربر می تواند با دانلود پادکست ها که از نظر فرم شبیه برنامه های رادیویی هستند، فایل های صوتی را گوش کند. ایستگاه های متعدد رادیویی هدف پخش خود را مخاطبان خاص، جوان، طرفداران ورزش، سالمندان، علاقه مندان به موسیقی کلاسیک، پاپ، جاز و یا نوستالژی، قرار می دهند. درست است که تبلیغات رادیویی همانند تبلیغات تلوزیونی قدرت برند سازی را ندارد، اما در کنار یک کمپین بازاریابی قوی، می تواند بسیار سودآور باشد. 

 • تبلیغات ویدئویی:

تبلیغات ویدئویی شامل تبلیغات نمایش آنلاین است که دارای ویدئوهایی مرتبط با هدف آن کسب و کار طراحی و اجرا می گردد که به تبلیغاتی اشاره دارد که قبل، در حین و یا بعد از پخش ویدئویی در اینترنت انجام می شود. تبلیغات ویدئویی می توانند با ایده های خلاقانه برای مخاطب جذابیت ایجاد کند. 

تبلیغات ویدئویی خطی- تبلیغات قبل، در وسط یا پس از مصرف محتوای ویدئو توسط کاربر ارائه می شود، دقیقاً به همان روشی که یک تبلیغ تلویزیونی می تواند قبل، در حین یا بعد از برنامه انتخاب شده پخش کند.
تبلیغات ویدئویی غیر خطی- تبلیغات همزمان با محتوای ویدئویی اجرا می شود تا کاربران هنگام مشاهده محتوا، تبلیغ را مشاهده کنند.
تبلیغات همراه- معمولاً متن، تبلیغات نمایشی، رسانه های غنی یا پوسته هایی که در اطراف تجربه فیلم وجود دارد.

 • بازاریابی رویداد:

بازاریابی رویداد (ایونت مارکتینگ) سبب ارائه یا ارتقای محصول، خدمات، سازمان و … می شود که با هدف افزایش مشارکت با افراد صورت می گیرد. برگزاری رویدادها می‌توانند به صورت آنلاین یا آفلاین باشند. بازاریابی رویداد معمولاً شامل تعامل مستقیم با نمایندگان یک برند است. یک دلیل اصلی برای معرفی بازاریابی رویداد در این زمینه، تولید سرنخ است. رویدادها به شما فرصتی می دهد تا مشتریان خود را به روشی کاملاً شخصی درگیر کنید. همچنین فرصتی است تا در مکانی که احتمال اشتغال آنها بیشتر است، محصولات و خدمات خود را به آنها اطلاع داده و آموزش دهید.

آژانس تبلیغاتی در کرج

آژانس تبلیغاتی در کرج

 
 
 

 

4 دیدگاه

 1. آژانس تبلیغاتی در کرج بسیار فعال و با کیفیت است. من با این آژانس ها همکاری داشتم و تبلیغات بسیار خوبی ارائه دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه